Prilagođeni funkcionalni trening sastoji se od općih i specifičnih vježbi koje pripremaju tijelo za svakodnevne kretnje. Zove se “prilagođeni” zato što omogućuje vježbanje u grupi po individualiziranom programu, što bi značilo da vježbate i dalje svi zajedno u odličnoj atmosferi, ali prema procjeni trenera dobivate lakšu ili težu verziju vježbe manjeg ili većeg intenziteta, onoliko kolike su Vaše mogućnosti.

Svaki trening je drugačiji, ali se bazira na uvodnom, glavnom i završnom dijelu.
UVODNI DIO – razgibavanje i aerobno zagrijavanje 15 – 20 min
GLAVNI DIO – vježbe snage, izdržljivosti, razvoj motoričkih i funkcionalnih sposobnosti 25 – 35 min
ZAVRŠNI DIO – opuštanje i istezanje 5 – 10 min

S obzirom na današnji raspored ljudi, omogućeno Vam je kombinirati treninge u jutarnjim i večernjim terminima iz tjedna u tjedan onako kako Vama odgovara.

RASPORED:
VIŠE INFORMACIJA USKORO

Cjenik naših usluga pogledajte na sljedećem linku

Br.mob.: 099 24 99 777
e-mail: zoeticstudiobydd@gmail.com