1. ADVENTSKA NEDJELJA = NADA
Danas smo upalili prvu svijeću na našem adventskom vijencu. 🕯️
Simbol prve adventske nedjelje je NADA.
Mi se nadamo u bolje sutra.
Sutra u kojem ćemo se bez straha moći družiti jedni s drugima, sutra u kojem ćemo plesati i vježbati u našim dvoranama, sutra u kojem ćemo moći raditi ono što volimo… i zato nema odmora jer za bolje sutra radimo i sada. Ovaj period iskoristit ćemo najbolje što možemo i znamo.

Iskoristit ćemo ga za osobni i poslovni rast i razvoj.
Budući da je došlo vrijeme darivanja za vas pripremamo čak 2 adventska kalendara.
Svaki borić u našoj čarobnoj šumi krije tajnu. Što se to krije u našim borićima? Otkrit ćemo vam samo mali dio toga.
⭐1. ADVENTSKI KALENDAR s popustima na programe Alegria –centra za ples i rekreaciju ⭐
⭐2. ADVENTSKI KALENDAR u Facebook grupi Sweet moments by Alegria⭐
– Ovo je kalendar koji vam želimo posebno predstaviti – ovo je kalendar u kojem ćete imati prilike upoznati naše voditelje i na malo drugačiji način. Očekuju vas kreativne radionice, neke naše božićne ideje i savjeti, recepti, plesne i rekreativne radionice, fitness izazovi, savjeti za osobni rast i razvoj i još puuuunoooo toga… 🎄☃️
– A najbolje od svega su naši pokloni odnosno nagrade koje čekaju naše najkreativnije pratitelje. 🎁🎀
Zato se brzo pridružite Facebook grupi Sweet moments by Alegria i aktivno sudjelujte u našem Adventskom kalendaru.